Zenica: JAVNI KONKURS za prijem u radni odnos – Komercijalista

Privredno društvo Viva co raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:
  • Komercijalista za Zenicu – 1 izvršilac
Opis radnog mjesta:
  • sprovodi planove prodaje na teritoriji za koju je zadužen,
  • vrši prodaju proizvoda direktnim i indirektnim kupcima,
  • obilazi kupace po utvrđenoj rut karti na teritoriji za koju je zadužen,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.
Opšti uslovi:
  • srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.
Druge važne kompetencije:
  • izražen smisao za verbalno i pisano izražavanje,
  • izražene prodajne sposobnosti,
  • prebivalište na području, odnosno u nekom od mjesta na području na kojem se obavljaju poslovi radnog mjesta (prebivalište u mjestu rada) zbog potrebe poznavanja lokalnog terena, tržišta i zbivanja u oblasti prodaje voda i bezalkoholnih pića,
  • sposobnost poslovnog komuniciranja,
  • opšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.
Nudimo vam:
  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja,
  • profesionalno i dinamično radno okruženje,
  • kontinuirano usavršavanje i edukaciju.
Rok za podnošenje prijava je 15 dana.

Sve Vaše prijave, koje treba da sadrže:
  • biografiju,
  • motivaciono pismo i
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,
možete poslati putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS.
Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.
Lokacija: Zenica
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 07.03.2022.
Trajanje oglasa: 15 dana (ističe 22.03.2022.)
Preuzeto sa: MojPosao.ba

Sadržaj o prilikama za mlade na stranici www.catbih.ba se prenosi u saradnji sa Bosnia and Herzegovina Resilience Initiative (BHRI) projektom, koji sprovodi Međunarodna organizacija za migracije (IOM), uz finansijsku podršku Austrijske razvojne saradnje.