Ljetni posao u Njemačkoj

Tražiš zabavan način da provedeš ljeto i pritom zaradiš? Voliš putovati? Voliš pivo? Onda si na pravom mjestu! Mi smo GiG Linden GmbH iz Hanovera. Oganizujemo festivale piva širom Njemačke i tražimo tebe da nam se pridružiš na turneji u periodu od maja do avgusta!

Osnovna radna zaduženja:

  • utovar kombija sa potrebnom opremom za postavljanje šatora (utorkom)
  • vožnja do lokacije festivala i postavljanje šatora (srijedom)
  • prodaja piva na festivalu (četvrtkom, petkom i subotom)
  • prikupljanje opreme, dekonstrukcija šatora i vožnja natrag u Hanover (nedjeljom)

Uslovi:

  • Aplikant bi trebao biti muškog spola, te dobi od 22 ili više godina.
  • Mora imati srednjoškolsku diplomu (ili ekvivalent).
  • Mora imati važeću vozačku dozvolu kategorije B.
  • Mora pružiti dokaz poznavanja njemačkog jezika barem B1 nivoa. Znanje engleskog jezika je poželjno.

Potrebna dokumentacija za prijavu:

  • motivaciono pismo i CV
  • potvrda o poznavanju njemačkog jezika
  • kopija vozačke dozvole i diplome srednje škole ili univerziteta

Šta nudimo:

Besplatan smještaj u svakom gradu koji ćemo posjetiti.

Degustacije piva – stotine različitih vrsta će biti u ponudi!

Ugovor koji će ti omogućiti da podneseš zahtjev za njemačku radnu vizu.

Mogućnost da se prijaviš sa svojim prijateljem i da provedete ljeto zajedno radeći u Njemačkoj!

Platu od 10 eura po satu – neto.

Nezaboravno ljeto sa međunarodnim kolegama.

Mogućnost produženja ugovora.

Prijave vrijede do 03.04.2022.

Prijavu pošalji na l.sarajlic@gig-linden.de Lana Sarajlić

Sadržaj o prilikama za mlade na stranici www.catbih.ba se prenosi u saradnji sa Bosnia and Herzegovina Resilience Initiative (BHRI) projektom, koji sprovodi Međunarodna organizacija za migracije (IOM), uz finansijsku podršku Austrijske razvojne saradnje.

Posljednji postovi